Home 
Promocje 
Kontakt 
Regulamin 
 
Twoje konto 
Koszyk Sobota, 20 lipca 2024r.

[5473] - LAKIER PVB 60 50ml Z PĘDZELKIEM BUTELKA

LAKIER PVB 60  50ml Z PĘDZELKIEM BUTELKA  
   
Szt.
nazwa skrócona:LAKIER PVB 60 50ml Z PĘDZELKIEM BUTELKA
cena brutto:11.50 zł
cena netto:9.35 zł
dostępność:Towar dostępny w magazynie
opis:

Lakier PVB 60  50ml

Uniwersalny lakier do płytek drukowanych PVB 60. Szybkoschnąca przezroczysta powłoka PVB o dobrych właściwościach izolacyjnych. Zabezpiecza przed korozją płytki drukowane i inne elementy pracujące w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Powłoka chroni płytki drukowane przed powstawaniem prądów błądzących i zwarć. W szeregowych seriach produkcyjnych lakier można nanosić pędzlem, przez zanurzanie lub natryskiwanie. Lakier jest podatny na sieciowanie.

Lakier tworzy zabezpieczającą i izolującą warstwę chroniącą przed wpływami atmosferycznymi takimi jak: wilgoć, utlenianie, pyły, zanieczyszczenia chemiczne; Dobrze przylega do powierzchni metalowych, plastikowych i drewna; Tworzy powłokę odporną na rozcieńczone kwasy, alkalia i czynniki atmosferyczne; Możliwe jest lutowanie przez warstwę lakieru; Zapobiega iskrzeniu i wyładowaniom koronowym; Ogranicza przebicia miedzy ścieżkami; Nie zmienia przejrzystości i elastyczności nawet po długim czasie; Zakres temperatur stosowania: od –40°C + 60°C, czas schnięcia 10-15min.

Zastosowania:

  • Izoluje i zabezpiecza szeroko pojętą elektronikę, płytki drukowane, kable i przewody, transformatory wysokiego napięcia, zwoje silników elektrycznych;
  • W motoryzacji stosuje się w celu uniknięcia spięć i zwarć;
  • Uszczelnia plastikowe obudowy wtyczek i gniazdek; W energetyce i elektromechanice tworzy warstwy ochronne.

Opakowanie: butelka 50mleSklep ver.131011(1805) ©2005-2009 DirectDesign